Linkler

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ ANKARA

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİ ANKARA

Ankara – Güvenlik Kamera Sistemi Nedir ? Güvenlik Kamerasının Kurulumu Nasıl Yapılır ? Ahd Güvenlik Kamera Sistemi Nedir ? IP Güvenlik Kamera Sistemi Nedir ? Güvenlik Kamera Sisteminin Özellikleri Nelerdir ? Kaç Çeşit Güvenlik Kamera Sistemi Bulunur ? Hangi Kamera Sistemini Almalısınız ? Güvenlik Kamera Sistemlerinin Kurulum Maliyeti Ne Kadardır Gibi Merak Edilen Bir Çok Güvenlik Kamera Sistemi İle İlgili Sorularınıza Ankara Güvenlik Kamerası Firmamız Sizler İçin Ayrıntılı Olarak Anlatmaktadır.

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri Satış Montaj Arıza Bakım Yetkili Servis Firması

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ ANKARA

Güvenlik kamera Sistemi Nedir ?

Güvenlik kameraları ev işyeri bina site cami okul cafe  mağaza şehir merkezleri ve benzeri tüm yerlerde kullanılır canlı veya kaydedilmiş görüntülerini anlık olarak kaydeder korur.

Güvenlik kamera sistemi çeşitleri nelerdir ?

iki çeşit altyapıda güvenlik kamera sistemi vardır birincisi Ahd kamera sistemi ikincisi ip kamera sistemi bunlar kullanım alanına göre farklılık gösterir. Ahd kamera sistemi cctv kapalı devre kamera sistemi olarak bilinmektedir ilk olarak analog kamera piyasaya giriş giriş yapan ahd kamera teknolojisi ilk olarak 1 megapiksel altında güvenlik kamera sistemleri sistemleriyle çıkış yapmıştır daha sonra teknolojinin ilerlemesi ile AHD Ahd kameralar yüksek görüntü çözünürlüğü ne ulaşmıştır . Ahd kameralar 220 metre mesafeye kadar rahatlıkla soluklu çalışmaktadır AHD kameralar sesli gece görüştü 360 derece dönebilen kamera sistemi özelliğindedir genellikle bina apartman evi işyeri gibi yerlerde kullanılır fiyatlarını uygun olmasından dolayı en çok tercih edilen sistem Ahd kamera sistemidir.

İp kamera sistemi bir diğer adıyla network kamera sistemi nedir 5 MP ye kadar çözünürlüğü vardır ip kamera sistemleri en fazla 75 metreye kadar çalışmaktadır 75 metreden sonra ise gece görüşlerde etkisiz kalmaktadır bu yüzden genellikle ip kamera sistemleri kısa mesafelerde kullanılmaktadır ve ip kamera sistemini tercih eden işletmeler ve kişiler genellikle birçok şehirde veya ilçede birden çok işletmesi olduğundan dolayı tek bir noktadan kontrol etmek için ip kamera sistemini tercih ederler ip kameralar fiyat olarak Ahd kamera sistemlerinden iki kat fazladır.

Güvenlik kameralarının özellikleri nelerdir ?

Güvenlik kameraları gece görüş özelliği seskayıt özelliği 30 güne kadar kayıt yapma özelliği ve İnternet bağlantısı olduğu durumlarda dünyanın her yerinden cep telefonundan izleme özelliği vardır , güvenlik kamera sistemi olan bir yerden herhangi bir olay olması durumunda olay anı saatlik dakikalık olarak kaydedilebilir.

Güvenlik kamera sisteminde kullanılan ekipmanlar nelerdir ?

güvenlik kamera sisteminin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için 1 adet kayıt cihazı güvenlik kamerası cctv kablo adaptör harddisk bağlantı aparatları monitör gereklidir.

Güvenlik kamerasında kullanılan Kayıt cihazı nedir ?

Güvenlik kameralarının olmazsa olmazı kayıt cihazı Güvenlik kameralarının bağlandığı giriş portu dur 4 8 16 32 ve 64 kanal kayıt cihazları vardır kayıt cihazları hem Güvenlik kameralarının görüntülü verir hem kayıt yapma desteğini verir.

Güvenlik kamera sisteminde kullanılan kameralar nelerdir ?

Güvenlik kameraları ahd ip ve bunlara bağlı olarak iç ortam don kamera dış ortam bullet kamera 360 derece hareketli kamera yüz tanımalı kamera gibi özelliklerle güvenlik kameraları vardır

Güvenlik kamerasında hard disk neden kullanılır ?

Güvenlik kameralarıningörüntüleri kaydetmesi için hard disk kullanılır hard disk olmadan güvenlik kameraları kayıt yapmaz.

Güvenlik Kamera Sistemi Kaç Gün Kayıt Yapmaktadır ?

Sistem de Kullanılan Güvenlik Kamerası Sayısına Göre Değişim Gösterir 4 Kameralı Bir Sistemde 10 ile 15 Gün Arasında Kayıt Yapmaktadır.

Güvenlik kamera sisteminde hangi kablo kullanılır ?

AHD güvenlik kamerası cctv kablo kullanılır ve her bir kamera için 1 adet kablo çekilir İp ip kamera sisteminde ise cat6 cat5 kablo kullanılır bu kablolar ip kamera sisteminde ortak bir sivic de toplam olarak dağıtım yapılır

Güvenlik kamera sistemleri hangi adaptör kullanılır ve ne için kullanılır ?

Güvenlik kameralarının enerji beslemesi olması için ve gece görüşlerini net olması için DC 12 volt 5 amper ile 20 ampere kadar adaptör kullanılır

Güvenlik kameralarının görüntüsü nerede izlenir ?

Güvenlik kameralarının görüntülerini izlemek için monitör veya bir televizyon gereklidir ve bunların HDMI veya Vga çıkışı olması gerekir bu bu çıkışlar kamera kayıt cihazına bağlanılarak görüntü aktarımı sağlanır.

Güvenlik kameraları cepten nasıl izlenir izlemek için ne gerekir ?

Güvenlik kameralarıni cep telefonundan tabletten bilgisayardan izleyebilmeniz için Güvenlik kameralarının bulunduğu alandan internet olması gerekir ve internet kablosunu kayıt cihazına bağlanarak gerekli ayarları yapılarak güvenlik kameraları mızı uzaktan izleyebiliriz güvenlik kameralarına uzaktan izleme de birçok sorun yaşanmaktadır bu da kayıt cihazlarının kalitesizliği yazılımların kötü olmasından dolayı problemler yaşanmaktadır bu yüzden güvenlik kamerası kayıt cihazı alırken Türkçe menü ve xmye yazılım olmasına dikkat edilmelidir.

Elektrik kesilmesi durumunda güvenlik kamerası kayıt yapar mı ?

Güvenlik kamera sistemi bağlı olduğu yerde elektrik kesilmesi durumunda otomatikman kapanır tekrar elektrik geldiği zaman kendiliğinden açılır ve kaldığı yerden kayıt yapmaya devam eder eğer elektrik kesilmesi durumunda Güvenlik kameralarının kapanmaması ve kayıt yapılması isteniyorsa harici 1 güç kaynağı bağlanılır ve bu güç kaynağı 2 yılda bir bakım yapalım akülerinin değiştirilmesi gereklidir bu şekilde güvenlik kameraları elektrik kesilmesi durumunda sürekli olarak kayıt yapar.

Dış ortamda bulunan güvenlik kameraları su geçirir mi kısa sürede arızalanır mı ?

Dış mekana takılacak kameralar su ve benzeri durumlara karşı muhafazalı ve dayanıklıdır kesinlikle su geçirme ve benzeri arızalanma durumları olmaz yalnız dış ortama takacak güvenlik kamerası ne kadar iyi olursa olsun kablo bağlantıları iyi muhafaza edilmez ise nemli ve yağmurlu havalarda oksitlenme yaparak görüntü gitmesi ve kameranın arızalanması gibi sorunlar çıkartabilir bunun için dış ortama takılacak kameraya muhafaza kutusu ve kablo bağlantı aparatları sıkı şekilde bağlanmalı elektrik bandı ile kapatılmalıdır bu şekilde dış ortamda kullanılan kamera uzun ömürlü olur.

Güvenlik kameralarında ses özelliği ses kaydetme özelliği var mıdır ?

birçok kamerada ses kayıt özelliği buldunuz yalnız güvenlik kamerasının içerisinde ses kaydı özelliği yoktur harici bir ses kartı takılarak ortamı sesi dinlenir aynı şekilde görüntü kaydı yaparken ses kaydında kaydeder ve sistemde kullanılan kayıt cihazına bağlı olarak her kamera ses takılabilir veya birkaçına bağlanabilir bu tamamen sistemle kullanilan kayıt cihazının özel ile alakalıdır.

Güvenlik Kamera Sistemleri Markaları Hangisidir ?

Piyasada Bir Çok Güvenlik Kamera Sistemi Bulunmaktadır , Bunlardan En İyi Marka Olanları Arasında Avenir – Netruon – Hikivison -Hilook – Dahua Gibi Markalar Bilinir En İyi Güvenlik Kamera Sistemleridir.

Kamera Sistemleri Ankara

Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Birinci Sınıf Kamera Sistemlerini  Ekonomik Fiyat Seçenekleri ve 2 yıl Teknik Servis Garantisi İle Sizlere Sunuyoruz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Firmamızın Kullanmış Olduğu Güvenlik Kameraları , Kayıt Cihazları , CCTV Kabloları Birinci Sınıf Kalitededir . Güvenlik Kamera Sistemi Kurulumu , Montajı ve Arıza Bakım Aşamalarında Müşterilerimize Makul Ekonomik Fiyatlar Sunmaktayız . Güvenlik Kameralarımız %40 Yerli  %60 İthal Kendi Ürünlerimizdir İç Ortam , Dış Ortam Estetik Özellikte Su Geçirmez ve Hepsinde Gece Görüş Özelliği Bulunmaktadır.

Kayıt Cihazlarımız da ise HDMI Çıkış , Seeped Dom PTZ hareketli Kamera Bağlantısı Özelliği ve Ses Kayıt Özellikleri Desteklemektedir . Türkçe Menü Özelliğine Sahiptir , Kolay Bir Şekilde Kameralarınızın Geçmiş Kayıtlarını İzleyebilir , Yetkili Mercilere Görüntüleri Ulaştırmak içinde Harici Bir USB Kaydedebilirsiniz.Uzaktan İzlemede de  Sektörde En İyisi Olan XMYE Yazılıma Sahiptir Dünyanın Her Yerinden Güvenlik Kameralarınızın Canlı ve Kaydedilmiş Görüntülerini İzleyebilir Güvenlik Kameralarına Ses Kartı Takılmış İse Cep Telefonundan Ortamın Sesini’de Dinleyebilirsiniz .

Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Firmamızdan Satın Alınan Montajı Yapılan Güvenlik Kamera Sistemlerine 2 Yıl Faturalı Garanti Belgesi Verilmektedir . Güvenlik Kamera Sistemlerinizde Arıza Olması Durumunda İş Yoğunluğuna Bağlı Olarak 24 Saat İçerisinde Servis Hizmet Sağlamaktayız , Ayrıca Garanti Kapsamında Olan Güvenli Kamera Sistemlerinin Arıza Yapması Durumunda Müşterilerimizin Mağdur Olmaması İçin Arızalı Kamera Garantiye Değişime Giderken Yerine Harici Güvenlik Kamerası Takılara Müşterilerimizde Oluşacak Mağduriyetleri Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Şirketi Her Zaman Müşterilerinin Yanında Yer Almaktadır.

Güvenli Kamera Sistemleri Ankara Teknik Servisi 

Ankara Güvenlik Kamera Sistemi Firması Olarak Güvenlik Kameraları ve Kayıt Cihazları Satışı Güvenlik Kamera Sistemi Montaj Kurulumu ve Bakım Onarım Hizmetlerini Ankara Geneli tüm ilçelere sağlamaktayız . Haftanın 7 günü Güvenlik Kamera Sistemleri Montajı , Kurulumu , Arıza Bakım ve Güvenlik Kamera Sistemlerinin Kurulum Fiyatları için Ulaşabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Hizmetleri

Güvenlik kameralarının evvela teknik açıdan önemli malzemeleri var. Bu malzemelerin bir araya gelmesi ile birlikte, bu sistemin kurulumu mümkün. Daha sonrasında ise emniyetli bir ortam yaratmak bu sistemin çalışması ile birlikte mümkün olmaktadır. Firmamız pek çok konuda hizmet verdiği gibi, bu hizmetleri şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır.

 • AHD Kamera Kurulumu
 • İP Kamera Kurulumu
 • Güvenlik Kamerası Satışı
 • Kayıt Cihazı Satışı
 • Güvenlik Kamerası Tesisatı Montajı

Sizin de gördüğünüz gibi seçilmiş ve özenle belirlenmiş malzemelerin, hem kurulum hem de çalışma düzeni ile birlikte insanlara çok büyük katkısını yakından görmek mümkün olmaktadır. Tedarikçi firma olarak yıllardan beri çalıştığımız gibi, teknisyen becerisi ile birlikte yine bu konuda sayılı firmalar arasında kendimize önemli bir yer bulmuş durumdayız. Monitör, kablo düzeneği, kayıt cihazı ve bütün malzemeler konusunda seçici olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında ve yardımında olmaya devam etmektedir.

Son derece hassas bir biçimde ürün kalitesi ve hizmet boyutları kendini gösterirken, firmamızdan alacağınız yardım ile birlikte gerçekten bu avantajları daha yakından görebilirsiniz. Güvenlik kamera sistemleri hizmetleri inanın bu şekilde sıralı olarak karşımıza çıkarken, bu hizmetlerden istifade etmek sizin için emniyetli bir çözüm yaratacaktır.

Ankara Güvenlik Kamera Sistemleri Satış Kurulum Montaj Arıza Bakım Servis Bölgeleri

Çankaya Gölbaşı Mamak İncek Çayyolu Yaşamkent Baglıca Etimesgut Eryaman Sincan Yenimahalle Batıkent Ostim Demetevler Şentepe Keçiören Etlik Aydınlıkevler Subayevleri Karapürçek Hasköy Pursaklar Temelli Dikmen Yakacık Ayaş Elmadağ Yenikent Saraycık Gölbaşı Haymana Bala Hasanoğlan Şerefli Kocisar Güdül Kahraman Kazan Çubuk Ankara’nın Tüm İlçeleri ve Tüm Türkiye’deki 81 İle Deneyimli Profesyonel Kadromuz ve Güçlü Filomuz İle Güvenlik Kamera Sistemi Satış Montaj Kurulum Hizmeti Sağlamaktayız.

Güvenlik Kamera Sistemleri Fiyatları Ankara

Güvenlik Kamera Sistemlerinin Kurulum Maliyeti Nedir ? Nasıl Hesaplanır ?

Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara Firmamız yıllardan beri kaliteli ürün uygun fiyat politikasını takip ediyor. Birbirinden farklı kamera boyutları, monitör seçenekleri ve düzenek hakkında, hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyatlar yan yana size sunulmak durumundadır. 4‘lü kamera fiyatları, 8’li kamera fiyatları ve 16’lı kamera fiyatları ile birlikte, uygun seçeneklerine en iyi biçimde karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. Kablo düzeni oluşturma, sistem altyapısı sağlama ve kusursuz bir çalışma kabiliyeti için, hem fiyatı uygun hem kalitesi yüksek seçeneklerden siz de faydalanabilirsiniz.

Uygun şekli ile karşınıza çıkmış olan güvenlik kamera sistemi Ankara fiyatları, gerçekten müşteri memnuniyeti açısından da insanların kesinlikle üzerinde durup avantajlardan istifade etmek istediği bir seçeneği göstermektedir. Değerli malzemeleri satan dükkânlar, mağazalar ve üretim konusunda her zaman ürününe sahip çıkmak isteyen fabrikalar için, gerçekten önemli çözümler burada. Aynı şekilde insanların can ve mal güvenliği açısından buradaki avantajlı seçenekleri bir fırsat gibi görüp değerlendirmek gerekmektedir. Yerli yerince hemen herkesin deneyip değerlendirmek istediği fırsatlar adına, güvenlik kamera çözümleri buradan karşınıza çıkmaya devam etmektedir. Bizimle kurduğunuz iletişim bu kaliteli hizmet almak için atılmış doğru bir adım olacaktır.

Önermiş Olduğumuz Güvenlik Kameralarının Görüntü Çözünürlükleri ;

 • 3 Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kurulum Fiyatı
 • 3 Adet Ahd Kamera 2 Megapiksel
 • 4 Kanal Kayıt Cihazı
 • HDD
 • CCTV Kablo
 • 3 Adet Box Kutu
 • Adaptör
 • Bnc ve Power jak

 • 4 Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kurulum Fiyatı
 • 4 Adet Ahd Kamera 2 Megapiksel
 • 4 Kanal Kayıt Cihazı
 • HDD
 • CCTV Kablo
 • 4 Adet Box Kutu
 • Adaptör
 • Bnc ve Power jak

 • 5 Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kurulum Fiyatı
 • 5 Adet Ahd Kamera 2 Megapiksel
 • 8 Kanal Kayıt Cihazı
 • HDD
 • CCTV Kablo
 • 5 Adet Box Kutu
 • Adaptör
 • Bnc ve Power jak

 • 8 Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kurulum Fiyatı
 • 8 Adet Ahd Kamera 2 Megapiksel
 • 8 Kanal Kayıt Cihazı
 • HDD
 • CCTV Kablo
 • 8 Adet Box Kutu
 • Adaptör
 • Bnc ve Power jak

 • 10 Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kurulum Fiyatı
 • 10 Adet Ahd Kamera 2 Megapiksel
 • 16 Kanal Kayıt Cihazı
 • HDD
 • CCTV Kablo
 • 10 Adet Box Kutu
 • Adaptör
 • Bnc ve Power jak

 • 12 Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kurulum Fiyatı
 • 12 Adet Ahd Kamera 2 Megapiksel
 • 16 Kanal Kayıt Cihazı
 • HDD
 • CCTV Kablo
 • 12 Adet Box Kutu
 • Adaptör
 • Bnc ve Power jak

 • 14 Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kurulum Fiyatı
 • 14 Adet Ahd Kamera 2 Megapiksel
 • 16 Kanal Kayıt Cihazı
 • HDD
 • CCTV Kablo
 • 14 Adet Box Kutu
 • Adaptör
 • Bnc ve Power jak

 • 16 Kameralı Güvenlik Kamera Sistemi Kurulum Fiyatı
 • 16 Adet Ahd Kamera 2 Megapiksel
 • Kanal Kayıt Cihazı
 • HDD
 • CCTV Kablo
 • 15 Adet Box Kutu
 • Adaptör
 • Bnc ve Power jak

Kamera Sistemleri Firmaları Ankara İlinde Rekabetle Gelişiyor

Pek çok firmanın kıyasıya rekabet içerisinde olduğu bir ortamda, kamera sistemlerinin gelişimle birlikte buna verdiği cevap önemlidir. Emniyetli bir ortam yaratmak ve güvenilir bir mekân elde etmek için, pek çok kişinin kamera sistemlerinden yardım aldığı bilinmektedir. Özellikle Güvenlik kamera sistemleri firmaları Ankara ve çevresinde rekabeti körüklediği gibi, hizmet boyutları gerçekten burada büyük bir önem ortaya koymaktadır. Kapalı, açık mekânlarda son derece koruyucu bir sistem, aynı zamanda caydırıcı yönü ile birlikte gerçekten büyük bir önem ortaya koymaktadır. Elbette ki bu sistem ne kadar kaliteli ve malzemeleri ne kadar seçilmiş olsa da arızaların olma ihtimali her zaman vardır. Tesisat oluşturma, montaj çalışmaları ve hizmet sunumunun yanı sıra, arıza ve bakım konusunda da yine servis garantisinin öneminden her zaman bahsetmek gerekmektedir.

Son derece gelişmiş yöntemleri ve sistemleri size tanıtmaya devam eden şirketimiz, özellikle güvenlik kameraları konusunda da ihtiyaçlarınıza en doğru cevabı vermeye devam etmektedir. Güvenlik Kamera sistemleri firmaları Ankara çevresinde ve ilçelerinde önemli bir rekabet ortaya koyarken, bizim firmamız ortaya koyduğu hizmetler ve sağlıklı malzemeler ile birlikte bu yarış içerisinde gerçekten önemli bir yere gelmiştir. Müşteri memnuniyetini tedarik etmek için gayretlerimiz her zaman devam etmektedir. Donma problemi ve kayıtların düzenli olarak oluşmaması gibi sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, hem kurulum hem de bakım onarım konusunda firmamızdan yardım almalısınız.

Buradaki kayıtlar ve kamera sisteminin gerçekten çok koruyucu bir etkisi vardır. Pek çok apartman site ve bireysel olarak insanların evinde bu sistem aktif hale gelirken, suç oranının belirgin bir şekilde düştüğü görülmektedir. Aynı zamanda tespit yönünden net bir görüntü ile birlikte bu kamera sistemlerinin gerçekten insanlara çok büyük katkısını yakından görmek mümkün olmaktadır. Tasarruflu, uygun ve kullanışlı sistemi avantajları için , Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara firmamız ile kuracağınız iletişim gerçekten sizi iyi bir noktaya getirecektir.